Servis lyží a snowboardů
  Poskytujeme servis pro lyže sjezdové, skialpové i běžecké a pro všechny typy...
26.05.2021
Ceník servisních prací Zima
  SKI - servis malý ... 490,- broušení skluznice kamenem - struktura tuning...
26.05.2021
Největší mýty o elektrokolech
Největší mýty o elektrokolech
Podle dnešních odhadů jezdí u nás asi 350.000 elektrokol, ale i přesto jsou e-kola...
30.06.2021
Všechny nejprodávanější produkty
SUUNTO Vector - 1
  • SUUNTO Vector - 1

SUUNTO Vector

6417084111869
6417084111869
SUUNTO Vector - yellow
5 190 Kč

(5 190 Kč ks)

Vč. DPH
Počet
Skladem na prodejně

Popis
Outdoorové instrumenty Suunto vám díky kombinaci zkušeností a dobrého úsudku zpříjemní cestu k lepším výkonům, udrží vás ve správném směru a ochrání vás před nástrahami počasí. Vyberte si z nabídky outdoorových náramkových počítačů Suunto s funkcemi ABC (Altimeter, Barometer, Compass)
Suunto Vector

Suunto Vector je průlomovým modelem řady sportovních přístrojů Suunto. Je odpovědí outdoorovým nadšencům na celém světě, kteří potřebují podrobné informace o terénu svých aktivit, ať už v horách, cyklistických stezkách, lyžařských svazích, atd...
Vector je kombinací výškoměru, barometru a elektronického kompasu se všemi rysy sofistikovaných hodinek.
VECTOR – POŽADAVEK OUTDOOROVÝCH NADŠENCŮ

Hlavními módy náramkového počítače Vector jsou: výškoměr, barometr, kompas a čas. Ergonomický design Vectoru s velkým displejem a odpovídajícími kontrolními tlačítky, usnadňuje použití i v extrémních podmínkách. Vector může být nastaven tak, aby zobrazil údaje v imperiálních nebo metrických jednotkách, má elektroluminescentní podsvícení displeje a uživatelem vyměnitelnou baterii.
Měřte svůj vertikální výkon

S výškoměrem o rozsahu měření až 9 000 m / 29 500 ft, se můžete vydat na jakoukoliv ze 14 světových osmitisícovek = sen každého dychtivého lezce. Vector je charakterizován funkcí měření rozdílu výšky při sledování vertikálního posunu mezi jednotlivými stupni stoupání/klesání. Má automatickou 24-hodinovou paměť, která každou hodinu ukládá nadmořskou výšku a míru vzestupu/sestupu. Také je vybaven možností alarmu nadmořské výšky a různými funkcemi paměti. S funkcí deníku můžete zaznamenávat totální, kumulativní vertikální vzestupy/sestupy, stejně tak jako počet sjezdů.

Vyvarujte se bouře

Vector zobrazuje aktuální barometrický tlak a teplotu, které se stávají hodnotnou informací k odhadu předpovědi a změn počasí. Vector automaticky zaznamenává data barometru za poslední 4 dny: prvních 6 h v 1-hodinových, poté v 6-hodinových intervalech. Pokud je odkaz nadmořské výšky správně nastaven, přístroj zobrazuje současný tlak na úrovni hladiny moře, který usnadňuje čtení a porozumění barometrickému tlaku ve vyšších polohách. I když jste na horské túře, nezapomeňte, že zjištěné změny barometrického tlaku se mění společně s pohybem ve vertikálním směru. To činí sledování změn počasí komplikovanějším. Operační teplota je –20°C až +50°C, -5°F až +120°F.

Přesná čteníElektronický kompas je vybaven bublinkou (vodováhou) pro přesnější měření. Pokud je při horizontální pozici bublinka v kapalině uprostřed, je Vector schopen podat informaci azimutu s přesností 3°. Další zobrazenou informací módu kompasu jsou jak hlavní, tak i vedlejší body a střelka Sever-Jih. Kompas může být také nastaven na sledování určitého azimutu, což umožňuje sledování zvoleného směru v terénu. Funkce deklinace umožňuje opravu rozdílu mezi skutečným Severem a magnetickým Severem.
Spolehlivý čas

Další důležitou funkcí při Vašich outdoorových aktivitách, je reálný čas, který může být zobrazen buď ve 12h nebo 24h formátu. Lze nastavit až 3 denní alarmy. Kalendář je programovaný do roku 2089. Stopky měří mezičasy a odpočet času (countdown).
3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku