Wintersteiger TRIMJET
Wintersteiger TRIMJET
Firma WINTERSTEIGER doporučuje úpravu lyží před prvním lyžováním v sezóně...
26.05.2021
Servis lyží a snowboardů
Poskytujeme servis pro lyže sjezdové, skialpové i běžecké a pro všechny typy...
26.05.2021
Myslete na bezpečnost i u oblečení
Myslete na bezpečnost i u oblečení
Cyklistika je snad nejrozšířenějším sportem, který oslovuje masy lidí. Její hlavní...
14.05.2021

Kód: 600000023

Značka: Giant

GIANT TORQUE WRENCH SILVER 221MM

Dílenský momentový klíč navržený pro přesné utažení šroubů a ochranu rámu a komponentů. 1/4" chromovaná hlava s ráčnou Utahovací moment 2-15 Nm Odolné chrome-vanadium bity (imbusy: 2,2.5,3,4,5,6mm…

Cena 1 849 Kč
Zobrazit
Dostupné 2-3 dny
Všechny nejprodávanější produkty
OAKLEY brýle Sutro S Mtt Wht w - 1
  • OAKLEY brýle Sutro S Mtt Wht w - 1

OAKLEY brýle Sutro S Mtt Wht w

9462-0528
9462-0528
prizm road
3 990 Kč

(3 990 Kč ks)

Vč. DPH
Počet
Skladem na prodejně

Popis
Oakley Sutro S je zmenšená verze modelu Oakley Sutra, která je vhodná pro cyklistiku, nošení během dne ale i na různé outdoorové aktivity.

Model Sutro S byl inspirován každodenními cyklisty, má masivní sklíčka ale udržuje si všestranný design, během toho jak chrání a vylepšuje zrak díky Prizm technologii. Inspirujte se a dodejte svému každodennímu stylu nádech.

Technologicky dotaženy k dokonalosti, PRIZM skla podrží i při jasném slunečním záření, protože zdokonalují viditelnost. Zvyšují kontrast, zostřují barvy, a tím definují detaily. Lepší zaznamenáš překážky na cestě a tak si rychleji v cíli.

Spojení mezi minulostí a budoucností, které čerpá z 35-tileté historie Oakley a modelu Eyeshade. Tato kolekce kombinuje odvážné barvy a bohaté designy, které znovu upevňují vedoucí postavení Oakley jako průkopníka v optice sportovního výkonu.

ŠTÍTOVÁ ČOČKA Velká čočka zlepšuje periferní vidění a nabízí ochranu zraku v plném spektru.

NOSNÍKY Komfortní nosníky z materiálu Unobtainium® podrží brýle na svém místě a nesklouznou tak z obličeje ani když se potíte

Oakley Prizm™ je revoluce v barevném zobrazení optické čočky postavené na deseti letech výzkumu. Čočky Prizm™ poskytují bezprecedentní kontrolu propustnosti světla spolu s přesně sladěnou vizualizací barev pro maximalizaci kontrastu, lepší viditelnosti a reálnému zobrazení.

Oakley Sutro S Mtt Navy w/ PRIZM Sapph pánské cyklo brýle od výrobce Oakley v kategorii Bike > Pánské cyklistické brýle za skvělé ceny Megaskate.cz skate hardware a street fashion
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku