Poskytujeme kompletní služby vybaveného cykloservisu, a to od běžné kontroly kol a seřízení před cyklistickou sezónou přes výměnu řetězů kol, centrování kol, seřizování a údržbu jízdních kol a repase odpružených vidlic a tlumičů kol až po stavbu kol na zakázku.

Naši mechanici jsou odborníci a sami se věnují cyklistice aktivně i závodně, což je zárukou nejvyšší kvality servisu.

Montáž je prováděna na speciálním stojanu, díky němuž má mechanik možnost snadného přístupu ke kolu ze všech stran. Dílna vybavena kvalitním nářadím firmy PARK TOOL, Knipex a dalším speciálním dářadím a přípravky, bez kterých by jsme se neobešli.

Montáž a seřízení nových kol:

Než je u nás nové kolo nabídnuto k prodeji, je nejprve podrobeno kontrole před montáží, potom montáži a seřízení.Kontrola před montáží zahrnuje dotažení drátů a vycentrování kol, seřízení točících se částí (hlavové či středové složení), dotažení pevných částí a případné promazání.Při prodeji je kolo doladěno pro aktuálního zákazníka podle jeho tělesných dispozic. Seřízení a opravy kol zákaznických. Péče o tato kola je obdobná jako o kola nová jen s tím rozdílem, že se kolo projíždí. Většinu komponentů na opravy kol máme skladem. Snažíme se kola opravit cca do 1 týdne po přijetí do opravy pokud to umožňuje momentální kapacita.

Nasledujte nás na Facebooku