Boot doc PODOSKOP
Boot doc PODOSKOP
Podoscope nabízí optimální rozeznání tvaru chodidla pomocí moderní technologie...
26.05.2021
Servis lyží a snowboardů
  Poskytujeme servis pro lyže sjezdové, skialpové i běžecké a pro všechny typy...
26.05.2021
Myslete na bezpečnost i u oblečení
Myslete na bezpečnost i u oblečení
Cyklistika je snad nejrozšířenějším sportem, který oslovuje masy lidí. Její hlavní...
14.05.2021
Všechny nejprodávanější produkty
  • Sleva
SUUNTO t6d - 1
  • SUUNTO t6d - 1

SUUNTO t6d

6417084165428
6417084165428
SUUNTO t6d - black smoke
10 590 Kč
7 943 Kč Sleva 2 648 Kč

(7 943 Kč ks)

Vč. DPH
Počet
Skladem na prodejně

Popis
Sportovní laboratoř na vašem zápěstí pro kontrolu, analýzu a optimalizování tréninku.

S pomocí software Suunto Training Manager poskytuje Suunto t6d vyhodnocení tréninku na vědecké bázi a detailní analýzu sedmi tělesných parametrů s přesností, kterou lze dosáhnout pouze ve sportovní laboratoři.

Tréninový počítač Suunto t6d je plně vybaven unikátními vědeckými parametry výkonnosti, a proto je velmi oblíbeným pomocníkem všech profesionálních sportovců a trenérů. Poskytuje hodnocení kardiovaskulárního tréninku sportovce a společně s měřením výkonu jej vede k dosažení optimální kondice v nejkratším možném čase.

Počítač je vybaven velmi komfortním textilním hrudním pásem Comfort Dual Belt pro měření tepové frekvence, který je pohodlný na nošení a přesný na měření.

Pro všechny příznivce aktivního sportu jsme připravili speciální webové stránky, kde se dozvíte vše nejen o počítači Suunto t6d, ale i o tréninku a měření EPOC, plus odpovědi na nejčastější dotazy.

EPOC, klíč k úspěchu - know-how jak optimalizovat tréninkový plán

Suunto t6d zavádí číselnou hodnotu tréninkové zátěže, EPOC. Měřením hodnoty EPOC lze porovnávat odlišné sporty a tréninkové lekce, což pomáhá vytvořit optimální tréninkový plán. S instrumentem Suunto t6d mohou týmy sportovců, kluby nebo jednotlivci hodnotit úroveň své kondice navzájem, definovat si optimální tréninkové zatížení a změřit přínos každého tréninku. Suunto t6d využívá výsledků fyziologického výzkumu, který provádí finský výzkumný institut KIHU pro olympijské sporty ve spolupráci s Firstbeat Technologies. Tyto vědecké poznatky umožňují instrumentu Suunto t6d nabídnout uživatelům parametry z každého tréninku, které byly dříve měřitelné jen při laboratorních testech.
Jednoduchá sebeanalýza pro monitoring v reálném čase

Snadno použitelná analýza na PC spojuje tréninková data se základními informacemi o sportovci. Analýza vypočítá sedm různých fyziologických parametrů pro zjištění, že sportovec netrénuje ani příliš tvrdě ani příliš zvolna. Tyto parametry, které zahrnují EPOC, spotřebu kyslíku a energetickou spotřebu, je možné přesně měřit od klidové až do maximální srdeční frekvence poprvé mimo laboratoř. Měření jsou založená na kolísání srdeční frekvence, které se získá ze zaznamenaných dat každého úderu srdce. Možnost výměny tréninkových informací e-mailem nebo po webu otevírá nové obzory pro koučování na dálku nebo sdílení zkušeností mezi přátely.

Funkce a vlastnosti:

srovnávací fyziologická analýza na PC
Tréninkový Efekt a EPOC v reálném čase
Výškoměr pro sledování pohybu v horách a výškových výkonů
Rychlost, vzdálenost a kadence šlapání s přídavnými PODy
volitelné uspořádání displeje
Kódovaný digitální přenos signálu ANT bez rušení
hrudní pás pro měření tepové frekvence součástí balení

Nasledujte nás na Facebooku